Podmínky přijetí

Kdokoliv je u nás vítán. Ve věkové hranici se meze nekladou. Jakmile Vaše ratolest zvládá jízdu na kole po silnici. Je na čase zkusit něco lepšího.
Pokud si chce bikros vyzkoušet není to žádný problém. Vezměte Vaše kolo, chrániče a helmu a v době tréninku přijďte na bikrosovou trať. Trenéři se Vás ujmou a vše si vysvětlíte, než poprvé sjedete ze startovního pahorku. Po předchozí domluvě je možné zapůjčit bikrosové kolo. Nejdříve si vše vyzkoušíte a pak se domluvíme na podmínkách klubu BMX PARDUBICE.

Členské poplatky jsou hrazeny jednou ročně na účet klubu 176967979/0600 a kde v předmetu platby uveďte jméno jezdce.
Členský příspěvek za dítě: 3500 Kč / rok
Členský příspěvek za druhé díte v rodině: 1500 Kč / rok
V případě zájmu o přihlášení do klubu je potřeba poslat email s iniciály (Jméno a Příjmení jezdce a zákoného zástupce, Rodné číslo, Adresa, Psč, Telefon, a email pro komunikaci) na předsedu klubu Zdeňka Mertu. Nebo lze vyřešit i telefonicky na čísle +420 725 593 649

Tréninky jsou pod dohledem trenéra a nutností jsou dlouhé kalhoty a rukávy, chrániče na holeně a lokty a helma (Integrální, nebo Cyklistická)
Tréninky probíhá na venkovní dráze, každé Úterý a Čtvrtek většinou od 16:45 hod. do 18:30 hod. (Tréninky jsou závislé na počasí)
Začátek tréninků je od března do konce října (Tréninky jsou závislé na počasí)
Trénujeme i během letních prázdnin na základě individální domluvy. V létě je organizpován klubem letní kemp. Místo a čas se vždy upřesňujem během prvního pololetí.
Pro zimní období máme tělocvičnu cca od poloviny Listopadu do poloviny Března. Většinou se jedná o Pondělí a nebo Čtvrtek, zaleží na interní domluvě.

Kde mohu sehnat další vybavení?
Spolupracujeme s Martinem Berákem www.foxholeshop.cz, kde naši členové mají i zvýhodněné ceny na vybavení, kola, helmy, chrániče, oblečení, atd.

Další informace o klubu, naleznete na našem webu a nebo na Facebooku klubu BMX Parbubice.
Mám-li další otázky tak nám napište, nebo zavolejte a rádí Vám vše potřebné upřesníme?

Hodnocení: 5.00 / 5

5.00 z 5 - 1 hlasů
Thank you for rating this article.