Podmínky přijetí

Vítán je u nás každý zapálený sportovec. Věkové hranici se meze nekladou. Jakmile Vaše ratolest zvládá jízdu na kole po silnici, je na čase zkusit něco lepšího.
Pokud si chcete bikros jen vyzkoušet, vezměte kolo, na kterém normálně jezdí, chrániče (na kolena, na lokty, na páteř – dle možností, co máte doma) a helmu ideálně integrální a v době tréninku přijďte na bikrosovou trať. Trenéři se Vás rádi ujmou a vše vysvětlí dřív, než Vaše dítko poprvé sjede ze startovního pahorku. Po předchozí domluvě je možné zapůjčit bikrosové kolo, cena půjčení kola je 200 Kč / trénink, lze půjčit po domluvě i integrální helmu, cena půjčení je 50 Kč / trénink. Trénink je možno také 2x vyzkoušet zdarma a poté jsou již jasně dané finanční podmínky. Po zaplacení členského příspěvku se stáváte členem klubu BMX PARDUBICE.

Členské příspěvky jsou hrazeny na účet klubu 176967979/0600, v předmětu platby uveďte jméno jezdce.
Členský příspěvek za dítě: 5500 Kč / rok (pro stále členy splatný 28.2., pro nově příchozí během roku, jak budou do klubu přicházet)
Členský příspěvek za druhé dítě v rodině: 2500 Kč / rok
(splatný 28.2.)
Členský příspěvek za dítě: 2250 Kč / pokud se stane členem po 1.7. 
Členský příspěvek za druhé dítě v rodině: 1250 Kč / pokud se stane členem po 1.7.

30.1. se konala schůze na které se odsouhlasila tyto pravidla pro rok 2023.   ++++++   Čestné prohlášení

Součástí členských příspěvků jsou tréninky jak na dráze, tak i v tělocvičně. Možnost po registraci termínu a času vyžívat zdarma dráhu. Slevu na stránkách koloshop.cz. Využívat všechny otevřené akce pořádané klubem BMX Pardubice (bez placení startovného). Pokud se účastníte brigád, tak Vám bude placeno startovné jak v ČR tak v zahraničí.

V případě zájmu o přihlášení do klubu je potřeba vyplnit předtištěný formulář, který dostanete v tištěné podobě na tréninku anebo poslat na předsedu klubu e-mail s iniciály (jméno a příjmení jezdce a zákonného zástupce, rok narození, adresa, PSČ, telefon, a e-mail pro komunikaci) Zdeňkovi Mertovi. Pokud budete mít zájem závodit je potřeba vytvořit licence o kterou je potřeba zažádat, opět vyřeší Zdeněk Merta. Stačí mu poslat uvedená info výše + foto jezdce. Pro účast na závodech je potřeba ještě zakoupit čip, lze ho pořídit většinou na každých závodech. 

Tréninky jsou pod dohledem trenéra a nutností jsou venkovní dráhu dlouhé kalhoty a rukávy, chrániče na holeně a lokty a helma (ideálně integrální). Mít sjednanou zdravotní pojistku pro tento sport a mít sportovní prohlídku platnou pro aktuální rok.

Tréninky na dráze BMX Pardubice

Úterý
od 16:30 hod. do 18 hod. - blok 1
od 18 hod. do 19:30 hod. - blok 2
- ČAS BUDE JEŠTĚ UPŘESNĚN

Čtvrtek
od 16:30 hod. do 18 hod. - blok 1
od 18 hod. do 19:30 hod. - blok 2
- ČAS BUDE JEŠTĚ UPŘESNĚN

(Tréninky jsou závislé na počasí)

Tréninky v tělocvičně (Svitkov) do konce února:

Úterý
od 17 hod. do 19 hod. - blok 1 a blok 2
Čtvrtek
od 18 hod. do 20 hod. - blok 1 a blok 2

Tréninky na dráze probíhají od března do konce října/listopadu (v závislosti na počasí)
Trénujeme i během letních prázdnin na základě individuální domluvy. V létě je organizován klubem letní kemp. Místo a čas se vždy upřesňuje během prvního pololetí.
Po zimní období probíhají tréninky v tělocvičně - cca od listopadu do poloviny března. 

Kde mohu sehnat vybavení?
Na Facebooku existuje veřejná skupina Bazar Vše pro bikros, kde lze koupit použité vybavení na kolo, oblečení, chrániče a i použitá kola. 
Spolupracujeme s e-shopem www.koloshop.cz/, kde naši členové mají individuální slevu. Na všechny produkty je sleva jiná.

Další důležíté informace:
- na našem webu anebo na Facebooku klubu BMX Parbubice
- popis prodloužení čipů a získání čísla naleznete zde na stránkách BMX CZECH (Pro zajištění závodního čísla potřebujete mít licenci)
- nezapomeňte si požádat o startovní čísla v online systému ZDE ať si můžete nechat vytvořit číslo na přední a boční tabulku.

Každý licencovaný jezdec má povinnost vlastnit svůj čip.

Máte-li další otázky, tak nám napište, nebo zavolejte a rádi Vám vše potřebné upřesníme.

5.00 z 5 - 1 hlasů
Thank you for rating this article.