Podmínky přijetí

Vítán je u nás každý zapálený sportovec. Věkové hranici se meze nekladou. Jakmile Vaše ratolest zvládá jízdu na kole po silnici je na čase zkusit něco lepšího.
Pokud si chce bikros jen vyzkoušet, není to žádný problém. Vezměte kolo, na kterém normálně jezdí, chrániče (kolena, lokty, páteřák - dle možností, co máte doma) a helmu a v době tréninku přijďte na bikrosovou trať. Trenéři se Vás rádi ujmou a vše vysvětlí dřív, než Vaše dítko poprvé sjede ze startovního pahorku. Po předchozí domluvě je možné zapůjčit bikrosové kolo, 2-3 půjčení jsou zdarma, další už je zpoplatněno dle aktuálních podmínek klubu BMX PARDUBICE. Trénink je možno také 2-3x vyzkoušet zdarma a poté jsou již jasně dané podmínky. Můžete se stát členy a zaplatit členský příspěvek anebo platit každý trénink zvlášť, dle aktuálních podmínek klubu BMX PARDUBICE pro daný rok.

Členské poplatky jsou hrazeny jednou ročně na účet klubu 176967979/0600, v předmětu platby uveďte jméno jezdce.
Členský příspěvek za dítě: 3500 Kč / rok
Členský příspěvek za druhé dítě v rodině: 1500 Kč / rok
Jednorázový trénink je 100 Kč / trénink
Jednorázové půjčení kola je 150 Kč / trénink

V případě zájmu o přihlášení do klubu je potřeba poslat e-mail s iniciály (jméno a příjmení jezdce a zákonného zástupce, rodné číslo, adresa, PSČ, telefon, a e-mail pro komunikaci)  Zdeňkovi Mertovi. Nebo lze vyřešit i telefonicky na čísle +420 725 593 649

Tréninky jsou pod dohledem trenéra a nutností jsou dlouhé kalhoty a rukávy, chrániče na holeně a lokty a helma (integrální, nebo cyklistická)

Tréninky probíhají na venkovní dráze:
od 16:45 hod. do 18:30 hod. - blok 1 a blok 2
od 16:45 hod. do 18:30 hod. - blok 1 a blok 2
(Tréninky jsou závislé na počasí)

Tréninky probíhají od března do konce října (v závislosti na počasí)
Trénujeme i během letních prázdnin na základě individuální domluvy. V létě je organizován klubem letní kemp. Místo a čas se vždy upřesňuje během prvního pololetí.
Po zimní období probíhají tréninky v tělocvičně - cca od poloviny listopadu do poloviny března.

Kde mohu sehnat vybavení?
Na Facebooku existuje vřejná skupina Bazar Vše pro bikros, kde lze koupit použité vybavení na kolo, oblečení, chrániče a i použitá kola.
Spolupracujeme s e-shopem www.koloshop.cz/, kde naši členové mají slevu až 20%. Na všechny produkty jsou  individuální cenu.

Další informace o klubu naleznete na našem webu a nebo na Facebooku klubu BMX Parbubice.
Máte-li další otázky, tak nám napište, nebo zavolejte a rádi Vám vše potřebné upřesníme.

5.00 z 5 - 1 hlasů
Thank you for rating this article.